FB

Lokalizacja

sample-loc-image

Hostel jest usytuowany przy ul. Chmielnej 5 w dzielnicy Warszawa Śródmieście, 50 m od skrzyżowania z Nowym Światem i przedłużenia Chmielnej , Foksal.

Jest to doskonała lokalizacja dla turystów, stawiających na bliskość centrów kulturowych, zabytków, kawiarni, dobrych restauracji, życia nocnego, dobrych zakupów i wszystkiego czego oczekuję się po przyjeździe na wakacje.

Chmielna jest traktowana przez Warszawiaków jako wielka legenda stolicy, śródmiejski deptak, ulica drogich sklepów i niezłych restauracji, mająca nawet swoją ‚warśawską’ kapelę, „Orkiestrę z Chmielnej”.

W pobliżu

Lokalizacja Hostelu jest najlepszą z możliwych, gdyż w odległości 10 min na piechotę znajdują się trzy stacje metra (Metro Centrum, Metro Nowy Świat-Uniwersytet i Metro Świętokrzyska).

5 min drogi, przy rondzie Charles’a de Gaulle’a znajdują się liczne linie tramwajowe oraz autobusowe wiodące do każdego zakątka Warszawy. W odległości 15 min na piechotę lub 5 min tramwajem /autobusem znajduje się Dworzec Centralny obsługujący kolejowe połączenia krajowe i międzynarodowe. Z tego miejsca również odjeżdżają i przyjeżdżają autobusy z lotniska Modlin.

5 min od Hostelu znajduje się przystanek linii 175, który bezpośrednio zawiezie i przywiezie gości na międzynarodowe lotnisko im. F. Chopina

polecane przez nas atrakcje w promieniu 20 min na piechotę od hostelu: