FB

Pokoje

Lokalizacja w pobliżu

Pokoje przygotowane dla naszych Gości mieszczą się w klimatycznej, zabytkowej kamienicy, na jednej z najpopularniejszych ulic Stolicy. Hostel Chmielna 5 to miejsce stworzone z myślą o wszystkich osobach, którym zależy na tym, aby znaleźć przytulny, a przy tym tani nocleg w Warszawie. Kamienica położona w samym centrum miasta jest wyposażona w 9 nowoczesnych pokoi, w których znajduje się aż 40 noclegów.

Klienci przybywający na Chmielną 5 mają do wyboru dwu-, cztero-, sześcio-, a nawet ośmioosobowe pokoje i apartamenty, rozmieszczone na dwóch piętrach budynku.

Wewnątrz pomieszczeń znajdują się stylowe, piętrowe łóżka, a także duże łoża małżeńskie. Ponadto na obu piętrach mieszczą się łazienki z komfortowymi kabinami oraz w pełni wyposażona kuchnia z pokojem telewizyjnym. Ponadto na terenie całego budynku Klienci mają darmowy dostęp do Internetu

Nowoczesny, klimatyczny, a przy tym tani hostel to idealna propozycja zarówno dla rodzin z dziećmi, osób przyjeżdżających do Warszawy w celach służbowych, jak również kilkuosobowych grup znajomych.